چهارشنبه ، 30 خرداد 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1395/12/30 نظرات: 0 نظر نمایش: 145 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
سیاه چادرهای عشایری، پناهگاه گردشگران کرمانشاه از برف و باران

با توجه به بارش شدید و برف و باران در نقاط مختلف استان کرمانشاه، جمع کثیری از گردشگران و میهمانان نوروزی استان کرمانشاه به سیاه چادرهای عشایری پناه بردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، امسال در ایام نوروز 120 سیاه چادر عشایری در نقاط مختلف استان برپا شده اند که این سیاه چادرهای عشایری به مکانی امن برای گردشگران در جهت در امان ماندن ار بارش شدید برف و باران تبدیل شده است. طی روز گذشته و امروز که شاهد بارش شدید برف و باران در نقاط مختلف استان کرمانشاه بودیم، و این بارندگی ها مشکلاتی را برای گردشگران به وجود آورد، گردشگران با پناه بردن به سیاه چادرهای عشایری هم از بارش برف و باران در امان ماندند و هم با انواع آش ها، غذاها و شیرینی های محلی از خود پذیرایی کردند. گفتنی است: امسال در ایام نوروز 120 سیاه چادر عشایری و دو دهکده گردشگری عشایری در استان کرمانشاه جهت بازدید گردشگران برپا شده است.