شنبه ، 06 خرداد 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار
تاریخ: 1396/01/13 نظرات: 0 نظر نمایش: 50 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
بازدید معاون پارلمانی رییس جمهور از جوانرود

 
 
معاون پارلمانی رییس جمهور از محور گردشگری جوانرودبه  آیشه دول بازدید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، حسینعلی امیری از فعالیت های انجام شده درشهرستان جوانرود و از عملکردمدیریت شهرستان آقای لهونی اظهار رضایت و تقدیرکرد و افزود: اقدامات خوبی به همت آقای لهونی فرماندار جوانرود،در این شهرستان انجام شده و 
پروژه  جاده جوانرود به آیشه دول که حدود4/5 کیلومتر طول دارد و دارای منظره ای بسیارخوب و قشنگ ویکی از پروژهای منحصر به فرد در حوزه گردشگری و توریسم در کشور خواهد شد .
 
دکتر امیری معاون رئیس جمهوری فرماندار جوانرود را مدیری جوان و توانمند با حس مسئولیت پذیری  توصیف کرد.