دوشنبه ، 31 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1396/01/13 نظرات: 0 نظر نمایش: 126 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
بازدید معاون پارلمانی رییس جمهور از جوانرود

 
 
معاون پارلمانی رییس جمهور از محور گردشگری جوانرودبه  آیشه دول بازدید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، حسینعلی امیری از فعالیت های انجام شده درشهرستان جوانرود و از عملکردمدیریت شهرستان آقای لهونی اظهار رضایت و تقدیرکرد و افزود: اقدامات خوبی به همت آقای لهونی فرماندار جوانرود،در این شهرستان انجام شده و 
پروژه  جاده جوانرود به آیشه دول که حدود4/5 کیلومتر طول دارد و دارای منظره ای بسیارخوب و قشنگ ویکی از پروژهای منحصر به فرد در حوزه گردشگری و توریسم در کشور خواهد شد .
 
دکتر امیری معاون رئیس جمهوری فرماندار جوانرود را مدیری جوان و توانمند با حس مسئولیت پذیری  توصیف کرد.