دوشنبه ، 31 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1396/01/14 نظرات: 0 نظر نمایش: 154 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
پلمپ 11 واحد خدماتی استان کرمانشاه در ایام نوروز در پی انجام بازدیدهای نظارتی

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از پلمپ 11 واحد خدماتی استان کرمانشاه در ایام نوروز 96 خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، مهندس علیرضا مرادی بیستونی در این باره اظهارکرد: از ابتدای تعطیلات نوروز 96 تا پایان روز سیزدهم فروردین مجموعا یک هزار و 509 مورد بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری و واحدهای خدماتی استان به عمل آورد. وی ادامه داد: این تعداد بازدید نظارتی منجر به صدور 17 مورد تذکر، 4 مورد اخطار و تعطیلی و پلمپ 11 واحد خدماتی استان شد. مرادی بیستونی تصریح کرد: همچنین تعداد قابل توجهی از واحدهای خدماتی استان نیز مورد تشویق قرار گرفتند.