شنبه ، 06 خرداد 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار
تاریخ: 1396/01/14 نظرات: 0 نظر نمایش: 55 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
پلمپ 11 واحد خدماتی استان کرمانشاه در ایام نوروز در پی انجام بازدیدهای نظارتی

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از پلمپ 11 واحد خدماتی استان کرمانشاه در ایام نوروز 96 خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، مهندس علیرضا مرادی بیستونی در این باره اظهارکرد: از ابتدای تعطیلات نوروز 96 تا پایان روز سیزدهم فروردین مجموعا یک هزار و 509 مورد بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری و واحدهای خدماتی استان به عمل آورد. وی ادامه داد: این تعداد بازدید نظارتی منجر به صدور 17 مورد تذکر، 4 مورد اخطار و تعطیلی و پلمپ 11 واحد خدماتی استان شد. مرادی بیستونی تصریح کرد: همچنین تعداد قابل توجهی از واحدهای خدماتی استان نیز مورد تشویق قرار گرفتند.