پنجشنبه ، 06 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تاریخ: 1396/01/14 نظرات: 0 نظر نمایش: 212 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
تاق بستان با 84 هزار بازدیدکننده رکورد زد

مدیر پایگاه میراث فرهنگی مجموعه تاریخی تاق بستان از ورود 84 هزار گردشگر به این مجموعه تاریخی در ایام تعطیلات نوروز 96 خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، دکتر حسین راعی در این باره اظهارکرد: از ابتدای تعطیلات نوروز 96 تا پایان روز سیزدهم فروردین ماه مجموعا 84 هزار و 300 گردشگر و مسافر نوروزی از مجموعه تاریخی فرهنگی تاق بستان بازدید به عمل آوردند. وی ادامه داد: این عدد مربوط به آمار فروش بلیط در این مجموعه تاریخی فرهنگی است و این درحالی است که بخش قابل توجهی از گردشگران و مسافرین نوروزی نیز به دلایل مختلف بدون تهیه بلیط از این مجموعه بازدید کرده اند.