سه شنبه ، 04 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری

میراث فرهنگی

 

رشد 21 درصدی بازدید از مراکز تفریحی، تاریخی و طبیعی استان کرمانشاه
 مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از رشد 21 درصدی بازدید از مراکز تفریحی، تاریخی و طبیعی استان نسبت به مشابه نوروز گذشته خبرداد.   به گزارش...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/03   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
اعلام ساعت کار موزه ها و محوطه های تاریخی استان در نوروز 97
 معاون میراث فرهنگی استان کرمانشاه ساعت کار محوطه های تاریخی بیستون، تاق بستان و معبد آناهیتا را تا ساعت 10 شب اعلام کرد و گفت: اگر تا این ساعت گردشگران همچنان داخل این س...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/02   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
نوروز کجا بریم؟ /1 معبد آناهیتا دومین بنای سنگی ایران در شهر کنگاور
 به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، آناهیتا دومین اثر سنگی ایران، معبدی است که در ارتفاع 32 متری برروی تپه ای در قلب شهر کنگ...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/01   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 1 از 112اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين