جمعه ، 08 ارديبهشت 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار
بازدید قریب به 50 هزار گردشگر از مجموعه جهانی بیستون
معاون پایگاه میراث جهانی بیستون از بازدید قریب به 50 هزار گردشگر و مسافر نوروزی از مجموعه ثبت جهانی شده بیستون خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دس...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/07       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
90 درصد ظرفیت مراکز اقامتی استان پر شده اند
معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه و جانشین ستاد تسهیلات سفر استان کرمانشاه از پر شدن 90 درصد ظرفیت مراکز اقامتی استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/07       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
بازدید جانشین ستاد خدمات سفر استان از چگونگی ارائه خدمات به مسافرین نوروزی
جانشین ستاد تسهیلات خدمات سفر استان کرمانشاه به همراه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از چگونگی ارائه خدمات به گردشگران نوروزی در سطح استان بازدید به عمل آوردن...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/07       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 10 از 373اولين   قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين