شنبه ، 03 تير 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
خدمات‌رسانی تورهای رایگان "کرمانشاه‌گردی" به 1200 نفر از میهمانان نوروزی
به گفته مدیر عامل تاکسیرانی کرمانشاه تورهای رایگان "کرمانشاه‌گردی" از ابتدای نوروز تاکنون به بیش از 1200 نفر از میهمانان نوروزی خدمات ارائه کرده‌اند. به گزارش روابط عمومی ا...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/09       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
درخواست اعتبار ویژه برای تکمیل موزه منطقه ای کرمانشاه
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی کشور درخواست اعتبار ویژه برای تکمیل و راه اندازی موزه منطقه ای کرمانشاه...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/09       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
کاهش فوتی‌ها و سفر ایمن در کرمانشاه
جانشین ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان از کاهش فوتی ها و سفر ایمن در نوروز امسال در سطح استان کرمانشاه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردش...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/09       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 10 از 378اولين   قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين