جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
 برگزاری کارگاه آموزشی توانمند سازی فعالان صنایع دستی شهرستان پاوه
برگزاری کارگاه آموزشی توانمند سازی فعالان صنایع دستی شهرستان پاوه
 اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه در راستای توانمند سازی فعالان صنایع دستی در نظر دارد کارگاه های آموزشی تخصصی برگزار کند.   به گزارش روابط عم...(ادامه)
تاریخ: 1397/09/26       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
 مرمت 6 حمام تاریخی در سنقر
مرمت 6 حمام تاریخی در سنقر
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سنقر از مرمت 6 حمام تاریخی در این شهرستان ماهان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ...(ادامه)
تاریخ: 1397/09/14       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
 پل تاریخی کوچه در کنگاور مرمت شد
پل تاریخی کوچه در کنگاور مرمت شد
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کنگاور گفت: عملیات اجرایی مرمت پل تاریخی "کوچه" از بناهای به‌جا مانده دوره صفویه در این شهرستان انجام شد. به گزارش روابط عمومی ا...(ادامه)
تاریخ: 1397/09/13       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 10 از 469اولين   قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين