يکشنبه ، 31 تير 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
138 هزار مسافر نوروزی از موزه های استان کرمانشاه بازدید کردند
 رئیس گروه امور موزه های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از بازدید 138 هزار و 383 میهمان نوروزی از موزه های استان خبرداد.   به گزارش روا...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/11       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
بازدید 100 هزار نفر از یادمان های دفاع مقدس استان کرمانشاه
مدیرکل حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه از بازدید 100 هزار نفر از یادمان های دفاع مقدس استان کرمانشاه خبرداد.  به گزارش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی ...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/11       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
برپایی 6 کارگاه موقت صنایع دستی در هرسین برای بازدید گردشگران نوروزی
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان هرسین از برپایی شش کارگاه موقت صنایع دستی در شش نقطه از شهرستان هرسین برای بازدید مسافرین و میهمانان نوروزی خبرداد. ...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/11       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 10 از 446اولين   قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين