پنجشنبه ، 06 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
برگزاری مراسم بزرگداشت روز ملی بلوط در محوطه جهانی"بیستون"
 مراسم بزرگداشت روز ملی بلوط زاگرس در محوطه جهانی بیستون برگزارشد.   به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، این مراسم با ...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
مردم دالاهو هفتمین میزبان کاروان فرهنگی نوروز 97 می شوند
 کاروان فرهنگی نوروز 97 اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه در مقصد هفتم خود امروز(8 فروردین) میزبان مردم کرند غرب در شهرستان دالاهو می شود.   به گزارش روابط عموم...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
جشنواره نوروزی بازی های بومی و محلی در اسلام آباد غرب برگزار می شود
  جشنواره بزرگ نوروزی بازی های بومی و محلی جمعه (10 فروردین) در روستای سیاه خور اسلام آباد غرب برگزار می شود.   به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صن...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 10 از 438اولين   قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين