يکشنبه ، 25 آذر 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
نشست هم اندیشی مجمع هنرمندان صنایع دستی کرمانشاه برگزار شد
نشست هم اندیشی مجمع هنرمندان صنایع دستی کرمانشاه برگزار شد
 در حاشیه جشنواره وحدت: نشست هم اندیشی مجمع هنرمندان صنایع دستی کرمانشاه برگزار شد همزمان با برگزاری جشنواره وحدت در خانه سوری کرمانشاه که با همکاری صندوق احیاء و بهربر...(ادامه)
تاریخ: 1397/09/03   گروه: صنایع دستی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
 پایان مرحله اول مرمت تنها خانه تاریخی کنگاور
پایان مرحله اول مرمت تنها خانه تاریخی کنگاور
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کنگاور از پایان مرحله نخست عملیات مرمت و مقاوم سازی خانه تاریخی ساری اصلانی خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،...(ادامه)
تاریخ: 1397/08/28   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
نمایشگاه صنایع دستی در پارک شاهد کرمانشاه برگزار شد
نمایشگاه صنایع دستی در پارک شاهد کرمانشاه برگزار شد
 همزمان با نمایشگاه کتاب؛ نمایشگاه صنایع دستی در پارک شاهد کرمانشاه برگزار شد همزمان با برگزاری نمایشگاه سراسری کتاب کرمانشاه نمایشگاه صنایع دستی در جنب نمایشگاه بین ال...(ادامه)
تاریخ: 1397/08/26       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 2 از 460اولين   قبلي   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين