دوشنبه ، 30 بهمن 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
حضور 450 میهمان در یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور در کرمانشاه
 حضور 450 میهمان در یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری در کرمانشاه دبیر یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور در استان کرمانشاه از شرکت 450 میهمان داخلی و خارجی این ...(ادامه)
تاریخ: 1396/11/12       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
گزارش / کرمانشاه آمده میزبانی از مهمانان نوروزی می شود
 گزاش/جلسه  ستاد خدمات سفر استان کرمانشاه: کرمانشاه آمده میزبانی از مهمانان نوروزی می شود جلسه ستاد خدمات سفر استان کرمانشاه برنامه ریزی برای سفرهای نوروزی برگزار...(ادامه)
تاریخ: 1396/11/12       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
شهرداری کرمانشاه با رویکرد فرهنگی به استقبال نوروز 97 می رود
    شهردار کرمانشاه گفت: در نوروز 97 با استفاده از تجربیات سنوات گذشته محور برنامه های ما فرهنگی خواهد بود.    به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهن...(ادامه)
تاریخ: 1396/11/12       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 2 از 412اولين   قبلي   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين