جمعه ، 29 دي 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
 تعداد اقامت گاه های بومگردی استان در نوروز 97 افزایش می یابد
تعداد اقامت گاه های بومگردی استان در نوروز 97 افزایش می یابد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، از تلاش این اداره کل برای افزایش تعداد اقامتگاه های بوم گردی استان برای نوروز 97 خبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث ...(ادامه)
تاریخ: 1396/10/24   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
 "سلطان سفر" در کرمانشاه
"سلطان سفر" در کرمانشاه
"سلطان سفر" با حضور در استان کرمانشاه از جاذبه های گردشگری استان بازدید و گزارش های تصویری تهیه نمود. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ک...(ادامه)
تاریخ: 1396/10/23   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
نشست بررسی طرح کریدور گردشگری بیستون و تاق بستان برگزار شد
نشست بررسی طرح کریدور گردشگری بیستون و تاق بستان برگزار شد
 نشست بررسی طرح کریدور گردشگری بیستون و تاق بستان در اداره کل میراث فرهنگی کرمانشاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرم...(ادامه)
تاریخ: 1396/10/09       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 3 از 408اولين   قبلي   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين