جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
رطوبت تکیه معاون الملک نیازمند بررسی و چاره اندیشی است
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه تاکید کرد: تهدید آبهای زیر زمینی برای آسیب رسانی به مجموعه تکیه معاون باید بررسی و برای مهار آن چاره اندیشی ن...(ادامه)
تاریخ: 1397/10/27       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
پروژه تلکابین تاق بستان تعیین و تکلیف می شود
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: تعیین و تکلیف پروژه تلکابین تاق بستان برای ایجاد سرمایه گذاری و اشتغال زایی در حوزه گردشگری در اولویت این ...(ادامه)
تاریخ: 1397/10/27       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
پروژه ساماندهی ورودی تاق بستان در دهه فجر افتتاح می شود
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از افتتاح پروژه ساماندهی ورودی مجموعه تاریخی تاق بستان در دهه فجر امسال خبر داد.   به گزارش روابط عمومی اداره ...(ادامه)
تاریخ: 1397/10/27       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 3 از 469اولين   قبلي   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين