دوشنبه ، 01 آبان 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
کرمانشاه آماده پذیرایی از کاروان های راهیان نور است
مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از آمادگی کامل استان برای میزبانی کاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی خبر داد. به گزارش روابط عمومی ...(ادامه)
تاریخ: 1391/12/21   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
آمادگی اصناف و بازاریان شهرستان جوانرود برای استقبال از مسافران و مهمانان نوروزی
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، فرماندار جوانرود، مصطفی عظیمی، روز یکشنبه در نشست هم اندیشی اتحادیه های صنفی گفت: انتظار ما از...(ادامه)
تاریخ: 1391/12/21   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
هنرمندان کرمانشاهی از ابتدای سال تاکنون در 115 نمایشگاه مختلف حضور یافته اند
  معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان کرمانشاه، گفت: هنرمندان کرمانشاهی از ابتدای سال تاکنون در 115 نمایشگاه مختلف حضور یافته اند. نصرت اله سپهر در گفت و گو با...(ادامه)
تاریخ: 1391/12/20   گروه: صنایع دستی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 373 از 401اولين   قبلي   368  369  370  371  372  [373]  374  375  376  377  بعدي   آخرين