پنجشنبه ، 06 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
اجرای طرح گردشگری ستاره اورامان، گردشگری منطقه را متحول می کند
معاون سرمایه گذاری و طرحهای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت:  اجرای طرح گردشگری ستاره اورامان، گردشگری منطقه را متحول می کند. اصغر رشنو با...(ادامه)
تاریخ: 1392/06/15   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
تکیه معاون الملک، پایلوت تکایای غرب کشور است
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: تکیه معاون الملک، پایلوت تکایای غرب کشور است. نصرت اله سپهر با اشاره به بازدیدش از تکیه معاون الملک...(ادامه)
تاریخ: 1392/06/14   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
معبد آناهیتا دروازه ورودی آثار فرهنگی دیار کرمانشاهان است
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: معبد آناهیتا در وازه ورودی آثار دیار کرمانشاهان است. نصرت اله سپهر با اشاره به بازدیدی که امروز، 13 شهر...(ادامه)
تاریخ: 1392/06/13   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 373 از 438اولين   قبلي   368  369  370  371  372  [373]  374  375  376  377  بعدي   آخرين