جمعه ، 04 اسفند 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
جلسه ستاد خدمات سفر استان کرمانشاه برگزار شد
جلسه ستاد خدمات سفر استان کرمانشاه برگزار شد   بالایی؛ در 50 نقطه استان نمایشگاه صنایع دستی دایر می شود مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه از برپایی نم...(ادامه)
تاریخ: 1396/11/12       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
تلاش برای ثبت میراث معنوی حوزه کودکان استان کرمانشاه / نقش کودکان در تعیین مقاصد گردشگری
تلاش برای ثبت میراث معنوی حوزه کودکان استان کرمانشاه / نقش کودکان در تعیین مقاصد گردشگری
 در دیدار مدیران کل میراث فرهنگی و کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه مطرح شد؛ تلاش برای ثبت میراث معنوی حوزه کودکان استان کرمانشاه / نقش کودکان در تعیین مقاصد...(ادامه)
تاریخ: 1396/11/03       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
 اساتید مرمت و خاک و پی وضعیت تکیه معاون الملک را بررسی کردند
اساتید مرمت و خاک و پی وضعیت تکیه معاون الملک را بررسی کردند
  دو تن از اساتید دانشگاها تهران و قزوین به خواسته سازمان میراث فرهنگی کشور از وضعیت تکیه معاون الملک بازدید و ضمن مستند نگاری کاشی ها شرایط نم زدگی بخش هایی از این اثر ...(ادامه)
تاریخ: 1396/10/30   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 4 از 412اولين   قبلي   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين