سه شنبه ، 04 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
معرفی جاذبه های گردشگری دفاع مقدس استان در نوروز 97
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از معرفی جاذبه های گردشگری دفاع مقدس استان در نوروز 97 به میهمانان و مسافرین نوروزی خبرداد.  به گزارش روابط ...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/10       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
بازدید بیش از 4800 گردشگر نوروزی از تکیه بیگلربیگی کرمانشاه
 رئیس گروه امور موزه های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: از ابتدای نوروز تاکنون بیش از 4800 میهمان و گردشگر نوروزی از تکیه بیگلر بیگی کرما...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/10       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
اجرای 150 برنامه فرهنگی در شهر کرمانشاه
 فرماندار کرمانشاه از اجرای 150 برنامه فرهنگی در سطح شهر کرمانشاه طی ایام نوروز 97 خبرداد.   به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/10       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 4 از 438اولين   قبلي   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين