سه شنبه ، 24 مهر 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
 استاندار کرمانشاه: همه مدیران کمک کنند تا گردشگری محور توسعه کرمانشاه شود / از برنامه های توسعه گردشگری استان با تمام توان حمایت می کنیم
استاندار کرمانشاه: همه مدیران کمک کنند تا گردشگری محور توسعه کرمانشاه شود / از برنامه های توسعه گرد...
  استاندار کرمانشاه با اشاره به حمایت از برنامه های توسعه گردشگری استان کرمانشاه بر لزوم همکاری و تلاش مدیران استان برای کمک به گردشگری به عنوان یکی از محورهای اصلی توسع...(ادامه)
تاریخ: 1397/07/04       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
 دیدارمدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه با جانیاز دفاع مقدس
دیدارمدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه با جانیاز دفاع مقدس
در حاشیه مراسم آیین ثبت تعزیه روستای فش شهرستان کنگاور مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از جانباز 70 درصد دفاع مقدس عیادت و دلجویی کرد. به گزارش رواب...(ادامه)
تاریخ: 1397/07/01       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
گزارش تصویری / برگزاری آئین "چمری" در روستای چقا کبود اسلام آبادغرب
گزارش تصویری / برگزاری آئین "چمری" در روستای چقا کبود اسلام آبادغرب
عکاس / بهمن زارعی
تاریخ: 1397/06/25       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 4 از 457اولين   قبلي   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين