يکشنبه ، 25 آذر 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
فاز اول ساماندهي محوطه تاريخي بيستون به پايان مي‌رسد
مدير پايگاه جهاني بيستون از پايان فاز اول طرح ساماندهي محوطه تاريخي بيستون همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامي در سال جاري خبر داد. "حسین راعی" با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ...(ادامه)
تاریخ: 1391/10/15   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
برنامه های مختلف برای جذب گردشگر در بیستون
 مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: مجموعه ثبت جهانی شده بیستون در نوروز 1392 برنامه های مختلفی برای جذب گردشگر دارد.    جلیل رحیم...(ادامه)
تاریخ: 1391/10/10   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
جذب گردشگر عراقی در اولویت کاری گردشگری کرمانشاه است
سرپرست معاونت گردشگری استان کرمانشاه گفت: جذب گردشگر عراقی در اولویت کاری گردشگری کرمانشاه است. محمدرضا ستایش فر با بیان مطلب فوق اظهار داشت: جذب گردشگران خارجی برنامه ای اس...(ادامه)
تاریخ: 1391/10/06   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 440 از 460اولين   قبلي   435  436  437  438  439  [440]  441  442  443  444  بعدي   آخرين