پنجشنبه ، 29 شهريور 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
مرمت بخشي از ديواره سنگي معبد آناهيتا به پايان رسيد
مرمت بخشي از ديواره سنگي ضلع جنوبي معبد آناهيتا که از 25 ارديبهشت‌ماه 91 آغاز شده بود، به پايان رسيد. مدير پايگاه معبد آناهيتا با اعلام اين خبر فت: استحکام‌بخشي پلکان و کدب...(ادامه)
تاریخ: 1391/04/20   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
دفتر امور بین الملل سازمان از مدیرکل این اداره تقدیر و سپاسگذاری کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، محمد پروین، سرپرست دفتر امور بین الملل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به پاس ا...(ادامه)
تاریخ: 1391/04/12   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
یکی از مقوله هایی که در امر تولید صنایع دستی بسیار حائز اهمیت است، مقوله صنعت بسته بندی می باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، جلیل رحیمی در دهمین کارگاه آموزشی ترویجی بسته بندی محصولات صنایع دستی کشور که صبح امروز یکشن...(ادامه)
تاریخ: 1391/04/11   گروه: صنایع دستی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 440 از 453اولين   قبلي   435  436  437  438  439  [440]  441  442  443  444  بعدي   آخرين