يکشنبه ، 31 تير 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کرمانشاه، گفت: هنرمندان کرمانشاهی نقش ویژه ای در افز...
مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کرمانشاه، گفت: هنرمندان کرمانشاهی نقش ویژه ای در افزایش صادرات صنایع دستی کشور دارند. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهن...(ادامه)
تاریخ: 1391/01/28   گروه: صنایع دستی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
معاون صنايع دستي اداره‌ کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کرمانشاه ‌گفت: در سال گذشته، 590...
معاون صنايع دستي اداره‌ کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کرمانشاه ‌گفت: در سال گذشته، 590 صنعتگر کرمانشاهي تحت پوشش بيمه بازنشستگي و خدمات درماني قرار گرفتند. به گ...(ادامه)
تاریخ: 1391/01/28   گروه: صنایع دستی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
معاون ميراث فرهنگي استان کرمانشاه گفت: کاروانسراي ماهيدشت در سال 91 مرمت و احيا مي‌شود.
معاون ميراث فرهنگي استان کرمانشاه گفت: کاروانسراي ماهيدشت در سال 91 مرمت و احيا مي‌شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کرمانشاه، حسي...(ادامه)
تاریخ: 1391/01/28   گروه: میراث فرهنگی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
صفحه 440 از 446اولين   قبلي   435  436  437  438  439  [440]  441  442  443  444  بعدي   آخرين