سه شنبه ، 28 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
ریجاب از همین حالا رنگ و بوی بهار را به خود گرفته است
    علی هاشمی نیا گفت: به منطقه زیبای ریجاب اشاره و قلعه یزدگرد، قلعه بان زرده، برج ریجاب، نقاره خانه، مسجد عبداله بن عمر، مقبره بابا یادگار، ابودجانه و روستا...(ادامه)
تاریخ: 1391/12/24   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
عدم افزایش قیمت هتلهای کرمانشاه در ایام نوروز 92
نایب رییس اتحادیه هتلداران و چلوکبابی های کرمانشاه از عدم افزایش قیمت هتلهای کرمانشاه در ایام نوروز 92 خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی ...(ادامه)
تاریخ: 1391/12/24   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
برگزاری سومین همایش و نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه ازحضور30 استان در سومین همایش و نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری خبر داد.  به گزارش...(ادامه)
تاریخ: 1391/12/22   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 440 از 470اولين   قبلي   435  436  437  438  439  [440]  441  442  443  444  بعدي   آخرين