سه شنبه ، 24 مهر 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
تقسیمات کشوری در همایش اکوتوریسم و کوهستان اورامانات تخت.
  ·         با وجود زحمات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان جهت برگزاری اولین همایش اکوتوریسم و کوهستان د...(ادامه)
تاریخ: 1391/03/20   گروه: گردشگری    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
‌دوره‌‌ ‌آموزش پيشرفته 4 رشته صنايع دستي در شهر کرمانشاه
معاون صنايع دستي استان کرمانشاه ‌گفت: ‌دوره‌‌ ‌آموزش پيشرفته 4 رشته صنايع دستي در شهر کرمانشاه از هفته آينده آغاز مي‌شود. «نصرت‌الله سپهر» با اعلام خبر فوق افزود: هنرآموزان...(ادامه)
تاریخ: 1391/03/11   گروه: صنایع دستی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
دستیار ویژه رییس جمهور از موزه منطقه ای غرب در کرمانشاه بازدید کرد
علی اکبر محرابیان، دستیار ویژه رییس جمهور از موزه منطقه ای غرب در کرمانشاه بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، صبح ام...(ادامه)
تاریخ: 1391/03/06   گروه: میراث فرهنگی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
صفحه 445 از 457اولين   قبلي   440  441  442  443  444  [445]  446  447  448  449  بعدي   آخرين