سه شنبه ، 28 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
حضور سرمایه گذاران استانهای دیاله، سلیمانیه و اربیل عراق در غرفه استان کرمانشاه
در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری ایران که هم اکنون در تهران در حال برگزاری است سرمایه گذاران استانهای دیاله، سلیمانیه و اربیل عراق در غرفه استان کرمانشاه حضور ویژه یافتند. ...(ادامه)
تاریخ: 1391/12/18   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
کار خود را بابهترین کیفیت آغاز کرده ایم.
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از برگزاری نمایشگاه صدای پای بهار در تهران خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، ...(ادامه)
تاریخ: 1391/12/17   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
تشدید نظارت برستاد تسهیلات نوروز92 در روزهای پایانی سال
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از اقدامات انجام شده برای نوروز 92 خبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دست...(ادامه)
تاریخ: 1391/12/17   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 445 از 470اولين   قبلي   440  441  442  443  444  [445]  446  447  448  449  بعدي   آخرين