سه شنبه ، 24 مهر 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
نمايشگاه عکس فعاليت‌هاي مرمتي در کرمانشاه
نمايشگاه عکسي از روند فعاليت‌هاي مرمت موزه‌ها و بناهاي تاريخي استان در کرمانشاه برگزار مي‌شود. مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کرمانشاه با اعلام اين خبر گفت: اين نم...(ادامه)
تاریخ: 1391/02/25   گروه: میراث فرهنگی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
کسب رتبه نخست کشور در زمینه ترویج آموزش و بازرگانی صنایع دستی
مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از کسب رتبه نخست کشوری معاونت صنایع دستی استان در زمینه ترویج آموزش و بازرگانی صنایع دستی خبر داد. ...(ادامه)
تاریخ: 1391/02/19   گروه: صنایع دستی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
برگزاري نمايشگاه صنايع دستي در مجاورت بيستون
معاون صنايع دستي کرمانشاه از برگزاي نمايشگاه صنايع دستي در مجاورت مجموعه تاريخي بيستون خبر داد. «نصرت‌الله سپهر» با بيان اين مطلب اظهار داشت: اين نمايشگاه از 25 تا 28 ارديبهش...(ادامه)
تاریخ: 1391/02/19   گروه: صنایع دستی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
صفحه 448 از 457اولين   قبلي   443  444  445  446  447  [448]  449  450  451  452  بعدي   آخرين