پنجشنبه ، 22 آذر 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
مدیر پایگاه میراث فرهنگی تاق بستان از آغاز انجام مطالعات ژئوفیزیک در شکارگاه خسرو و در راستای تکمیل ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، علیرضا مرادی بیستونی، با بیان مطلب فوق، اظهار داشت: شکارگاه خسرو یکی از محوطه های تاریخی شهر ک...(ادامه)
تاریخ: 1391/02/11       توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
معاون صنايع دستي اداره‌ کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کرمانشاه ‌گفت: در سال گذشته، 590...
معاون صنايع دستي اداره‌ کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کرمانشاه ‌گفت: در سال گذشته، 590 صنعتگر کرمانشاهي تحت پوشش بيمه بازنشستگي و خدمات درماني قرار گرفتند. ...(ادامه)
تاریخ: 1391/01/28       توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کرمانشاه، گفت: هنرمندان کرمانشاهی نقش ویژه ای در افز...
مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کرمانشاه، گفت: هنرمندان کرمانشاهی نقش ویژه ای در افزایش صادرات صنایع دستی کشور دارند. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهن...(ادامه)
تاریخ: 1391/01/28   گروه: صنایع دستی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
صفحه 453 از 460اولين   قبلي   448  449  450  451  452  [453]  454  455  456  457  بعدي   آخرين