جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
کرمانشاه شرایط ویژه ای برای سرمایه گذاری گردشگری دارد
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه شرایط بسیار ویژه ای برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری دارد. جلیل رحیمی     ...(ادامه)
تاریخ: 1391/08/03   گروه: سرمایه گذاری و طرح ها    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
کار مرمت مساجد تاریخی کرمانشاه رو به اتمام است
معاون میراث فرهنگی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، گفت: کار مرمت و بازسازی مساجد تاریخی استان کرمانشاه رو به اتمام است.   علیرضا م...(ادامه)
تاریخ: 1391/08/03   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
مسابقه بزرگ کروکی یادوارۀ مهندس هوشنگ سیحون در تکیه معاون الملک
انجمن علمی معماری دانشگاه رازی با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ کروکی یادوارۀ مهندس هوشنگ سیحون نموده است. این...(ادامه)
تاریخ: 1391/08/02   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 453 از 469اولين   قبلي   448  449  450  451  452  [453]  454  455  456  457  بعدي   آخرين