سه شنبه ، 28 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
معاون ميراث فرهنگي استان کرمانشاه گفت: کاروانسراي ماهيدشت در سال 91 مرمت و احيا مي‌شود.
معاون ميراث فرهنگي استان کرمانشاه گفت: کاروانسراي ماهيدشت در سال 91 مرمت و احيا مي‌شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کرمانشاه، حسي...(ادامه)
تاریخ: 1391/01/28   گروه: میراث فرهنگی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
جلسات میراث فرهنگی و اداره اوقاف استان کرمانشاه در خصوص موضوع طاق بستان و امامزاده ابراهیم(ع) همچنان...
جلسات میراث فرهنگی و اداره اوقاف استان کرمانشاه در خصوص موضوع طاق بستان و امامزاده ابراهیم(ع) همچنان ادامه دارد. به گزارش خبرنگار سرویس میراث فرهنگی و گردشگری خبرگزاری...(ادامه)
تاریخ: 1391/01/20   گروه: میراث فرهنگی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، گفت: بیش از 5...
سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان  کرمانشاه، گفت: بیش از 5000 شيء باستاني و تاريخي قابل نمايش در استان وجود دارد. حسین راعی د...(ادامه)
تاریخ: 1391/01/20   گروه: میراث فرهنگی    توسط: مدیر سایت    نظرات: 0
صفحه 465 از 470اولين   قبلي   460  461  462  463  464  [465]  466  467  468  469  بعدي   آخرين