پنجشنبه ، 06 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
بازدید نیم میلیون میهمان نوروزی از جاذبه های گردشگری استان کرمانشاه
 مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از بازدید بیش از نیم میلیون میهمان و مسافر نوروزی از جاذبه های گردشگری استان کرمانشاه خبرداد.    به ...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/10       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
گیلانغربی ها میزبان کاروان فرهنگی نوروز 97 می شوند
 مردم گیلانغرب امروز (10 فروردین) میزبان کاروان فرهنگی نوروز 97 می شوند.  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، کاروان فر...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/10       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
انجام بیش از ۸۵ مورد بازدید از اماکن بین راهی قوری قلعه و شبانکاره
 رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان روانسر از انجام بیش از ۸۵ مورد بازدید از اماکن بین راهی قوری قلعه و شبانکاره توسط واحد سلامت محیط این شهرستان خبردا...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/10       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 5 از 438اولين   قبلي   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين