جمعه ، 08 ارديبهشت 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار
کاهش فوتی‌ها و سفر ایمن در کرمانشاه
جانشین ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان از کاهش فوتی ها و سفر ایمن در نوروز امسال در سطح استان کرمانشاه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردش...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/09       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
منظر فرهنگی اورامانات شانس بالایی برای ثبت‌جهانی دارد
مدیرکل دفتر ثبت آثار سازمان میراث‌فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری گفت: منظر فرهنگی اورامانات شانس بالایی برای ثبت‌جهانی دارد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع ...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/09       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صنعت هتلداری در استان کرمانشاه روبه‌رشد است
استاندار کرمانشاه گفت: صنعت هتلداری در استان کرمانشاه روبه‌رشد است. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، اسدالله رازانی استاندار...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/09       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 5 از 373اولين   قبلي   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين