يکشنبه ، 25 آذر 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
 همزمان با هفته دفاع مقدس؛  مراسم تجلیل از ایثارگران اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه برگزار شد
همزمان با هفته دفاع مقدس؛ مراسم تجلیل از ایثارگران اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه برگزار شد
  همزمان با هفته دفاع مقدس آیین تجلیل از ایثارگران اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه برگزار شد.  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگر...(ادامه)
تاریخ: 1397/07/05       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
 در کارگروه گردشگری استان مصوب شد: تقویم فرهنگی کرمانشاه تدوین می شود
در کارگروه گردشگری استان مصوب شد: تقویم فرهنگی کرمانشاه تدوین می شود
  کارگروه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه تدوین تقویم فرهنگی استان را در دستور کار ادارات استان قرار داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، ...(ادامه)
تاریخ: 1397/07/04       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
 استاندار کرمانشاه: همه مدیران کمک کنند تا گردشگری محور توسعه کرمانشاه شود / از برنامه های توسعه گردشگری استان با تمام توان حمایت می کنیم
استاندار کرمانشاه: همه مدیران کمک کنند تا گردشگری محور توسعه کرمانشاه شود / از برنامه های توسعه گرد...
  استاندار کرمانشاه با اشاره به حمایت از برنامه های توسعه گردشگری استان کرمانشاه بر لزوم همکاری و تلاش مدیران استان برای کمک به گردشگری به عنوان یکی از محورهای اصلی توسع...(ادامه)
تاریخ: 1397/07/04       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 6 از 460اولين   قبلي   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدي   آخرين