جمعه ، 08 ارديبهشت 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار
آموزش‌وپرورش از سال ۹۷ میزبانی گردشگران را برعهده نخواهد داشت
معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: آموزش‌وپرورش به دنبال این است که در سال ۹۷ میزبانی از گردشگران را برعهده نداشته باشد. به گزارش ر...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/09       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از تکیه معاون‌الملک
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز سه‌شنبه 8 فروردین، در ادامه سفر یک‌روزه خود به استان کرمانشاه، از محوطه تاریخی‌مذهبی تکیه معاون‌الملک بازدید کرد. به‌گ...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
دولت تدبیر و امید، ثبت یادمان‌های دفاع‌مقدس را با جدیت دنبال می‌کند
معاون رئیس‌جمهوری، امروز سه‌شنبه 8 فروردین، در ادامه سفر یک‌روزه‌اش به استان کرمانشاه، از یادمان شهدای مرصاد بازدید کرد. به‌گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع د...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 6 از 373اولين   قبلي   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدي   آخرين