پنجشنبه ، 06 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
بازگشایی گوردخمه دربند صحنه برای بازدید گردشگران
 رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان صحنه گفت: با نصب داربست امکان بازدید از نزدیک گوردخمه صحنه را برای گردشگران و میهمانان نوروزی فراهم کرده ایم. ...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/09       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
اقامت 19 هزار مسافر نوروزی در مدارس کرمانشاه/رشد 18 درصدی
فرماندار کرمانشاه از اقامت 19 هزار و 636 مسافر و میهمان نوروزی در مدارس شهرستان کرمانشاه خبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرما...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/09       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
اسکان بیش از 1500 گردشگر در اقامتگاه های بوم گردی استان کرمانشاه
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از اسکان بیش از 1500 میهمان نوروزی در اقامتگاه های بوم گردی استان کرمانشاه خبرداد.. به گزارش رواب...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/09       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 6 از 438اولين   قبلي   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدي   آخرين