جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
خانه زرشکیان کرمانشاه به بخش خصوصی واگذار می شود
    صندوق احیاء و بهره برداری، خانه زرشکیان کرمانشاه را در راستای سرمایه گذاری در مرمت ،احیاء و نگهداری آن از طریق مزایده واگذار می کند   اطلاعیه   به...(ادامه)
تاریخ: 1397/10/13   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
اظهار رضایت رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از نمایشگاه صنایع‌دستی کرمانشاه
اظهار رضایت رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از نمایشگاه صنایع‌دستی کرمانشاه
  اظهار رضایت رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از نمایشگاه صنایع‌دستی کرمانشاه ریاست محترم سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ضمن بازدید از نمایشگاه ملی گردشگری، هتلداری...(ادامه)
تاریخ: 1397/10/11   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صادرات 8 میلیون دلاری صنایع دستی از کرمانشاه
صادرات 8 میلیون دلاری صنایع دستی از کرمانشاه
  صادرات 8 میلیون دلاری صنایع دستی از کرمانشاه معاون سازمان میراث فرهنگی کرمانشاه از صادرات 8 میلیون دلاری صادرات صنایع دستی در 6 ماه نخست سال ۱۳۹۷ خبر داد.   ...(ادامه)
تاریخ: 1397/10/11       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 7 از 469اولين   قبلي   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدي   آخرين