جمعه ، 08 ارديبهشت 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار
معاون رییس جمهور از یادمان عملیات مرصاد بازدید کرد
معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از یادمان عملیات مرصاد واقع در تنگه چهارزبر کرمانشاه بازدید به عمل آورد. به گزارش روابط عمومی اداره ک...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
پرونده ثبت جهانی تاق بستان در دست بررسی است
رییس سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: پرونده ثبت جهانی شدن مجموعه تاریخی فرهنگی تاق بستان در دست بررسی است. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اس...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
بازدید معاون رییس جمهور از ستاد اجرایی خدمات‌سفر کرمانشاه
معاون رییس جمهور و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در حاشیه بازدید از ستاد اجرایی خدمات‌سفر استان کرمانشاه میثاق‌نامه کمپین ملی «نه به تصادفات جاده‌ای» را امضا ...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 7 از 373اولين   قبلي   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدي   آخرين