پنجشنبه ، 06 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
مسابقات "زوران" در کوزران کرمانشاه برگزار می شود
مسابقات قویترین مردان ایل سنجابی" زوران"در روستای چقازان کوزران کرمانشاه برگزار می شود..  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/09       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
پیام تبریک مدیرکل میراث فرهنگی استان در پی کسب موفقیت هنرمند کرمانشاهی
 مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه در پی کسب رتبه برتر هنرمند صنعتگر کرمانشاهی در تورنمنت جهانی "چوب" در کشور کامبوج کسب این موفقیت را به خانواده بزرگ صنایع دستی استان ک...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/09       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
کاروان فرهنگی نوروز 97 در قصرشیرین برنامه اجرا می کند
 کاروان فرهنگی نوروز 97 امروز (9 فروردین) در قصرشیرین به اجرای برنامه خواهد پرداخت.   به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانش...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/09       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 7 از 438اولين   قبلي   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدي   آخرين