سه شنبه ، 24 مهر 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
آغاز جشنواره شب‌های فرهنگی کرمانشاه در جزیره "کیش"
 آغاز جشنواره شب‌های فرهنگی کرمانشاه در جزیره "کیش"   جشنواره شب های فرهنگی کرمانشاه به منظور معرفی ظرفیت های گردشگری این استان در جزیره کیش آغاز بکار کرد.  ...(ادامه)
تاریخ: 1397/06/03       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
 1 الی 3 شهریور؛ جزیره کیش میزبان شب های فرهنگی کرمانشاه می شود
1 الی 3 شهریور؛ جزیره کیش میزبان شب های فرهنگی کرمانشاه می شود
شب های فرهنگی کرمانشاه از اول تا سوم شهریور ماه در جزیره زیبای کیش برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، جلیل بالایی...(ادامه)
تاریخ: 1397/05/30   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
 آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری در کرمانشاه برگزار شد
آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری در کرمانشاه برگزار شد
آزمون جامع دوره های کوتاه مدت کردشگری توسط اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع ستی و گردشگری استان کرمانشاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگ...(ادامه)
تاریخ: 1397/05/27       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 7 از 457اولين   قبلي   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدي   آخرين