سه شنبه ، 04 ارديبهشت 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
امنیت کامل در استان کرمانشاه برای مسافران نوروزی برقرار شده است
 جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از ایجاد امنیت کامل توسط پلیس برای مسافران نوروزی خبر داد و گفت: گشت های ثابت و سیار به صورت شبانه روزی در نقاط و شهرهای مختلف استا...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
نوروز کجا بریم؟ تکیه معاون الملک گنجینه ای از اسطوره ها، حماسه ها، تاریخ و مذهب ایرانی
 تکیه معاون الملک واقع در محله قدیمی آبشوران کرمانشاه یکی از جاذبه های گردشگری مهم این استان است که به واسطه نوع معماری و کاشی کاری های آن به عنوان اثری منحصربفرد شناخته ...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
روزانه 6000 هزار میهمان نوروزی از سراب دربند صحنه بازدید می کنند
 رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان صحنه از بازدید روزانه پنج تا شش هزار میهمان نوروزی از مجموعه تفریحی توریستی سراب دربند صحنه خبرداد.   به گزا...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 8 از 438اولين   قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين