جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
ایده هایی گردشگری بیستون 2020
ایده هایی گردشگری بیستون 2020
ایده هایی گردشگری بیستون 2020   مدیر پایگاه میراث جهانی بیستون از بررسی ایده های پیشرفت و اعتلای گردشگری بیستون 2020 و حضور اعضای کارخانه تولید فکر ناصر گلی در این محوط...(ادامه)
تاریخ: 1397/10/11   گروه: صنایع دستی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
کارگاه ملی صنایع دستی در کرمانشاه برگزار می شود
کارگاه ملی صنایع دستی در کرمانشاه برگزار می شود
  کارگاه ملی صنایع دستی در کرمانشاه برگزار می شود معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از برگزاری کارگاه ملی چهار روزه صنایع دستی...(ادامه)
تاریخ: 1397/10/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
واحدهای گردشگری غیرمجاز روانسر پلمب می شوند
واحدهای گردشگری غیرمجاز روانسر پلمب می شوند
  واحدهای گردشگری غیرمجاز روانسر پلمب می شوند رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان روانسر گفت: واحد های پذیرایی و گردشگری بین راهی این شهرستان طی یک ما...(ادامه)
تاریخ: 1397/10/06   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 8 از 469اولين   قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين