سه شنبه ، 31 مرداد 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
60 دانش آموز کرمانشاهی "همیار گردشگر" می شوند
60 دانش آموز کرمانشاهی "همیار گردشگر" می شوند
 معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: 60 دانش آموز کرمانشاهی "همیار گردشگر" می شوند. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری...(ادامه)
تاریخ: 1396/05/13   گروه: گردشگری    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
کلیدی ترین مسئله برای تقویت گردشگری، مشارکت شهروندان است
کلیدی ترین مسئله برای تقویت گردشگری، مشارکت شهروندان است
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه کلیدی ترین مسئله برای تقویت گردشگری را مشارکت شهروندان دانست و گفت: مهمترین عامل جذب گردشگر در دوره های بعدی، اخلاق شه...(ادامه)
تاریخ: 1396/05/13       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
کارگاه توانمند سازی جوامع محلی برای بانوان ریجابی برگزار شد
کارگاه توانمند سازی جوامع محلی برای بانوان ریجابی برگزار شد
گزارش کارگاه توانمند سازی جوامع محلیویژه بانوان شهر ریجاب با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث ...(ادامه)
تاریخ: 1396/05/12       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 8 از 391اولين   قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين