جمعه ، 08 ارديبهشت 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار
الهام پاوه‌نژاد: کجا بهتر از کرمانشاه؟
الهام پاوه‌نژاد مردم را به دیدار از سرزمین پدری‌اش دعوت کرد. به‌گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، به نقل از میراث آریا، الهام پا...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
معاون رئیس‌جمهور از دهکده عشایری تنگه بزازخانه کرمانشاه بازدید کرد
معاون رئیس‌جمهوری، در هشتمین روز از بهار 96، در سفر خود به استان کرمانشاه، از دهکده عشایری واقع در منطقه حفاظت‌شده تنگه بزازخانه بازدید به‌عمل آورد. به‌گزارش روابط عمومی اد...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
امتداد تاریخ را می توان در کرمانشاه دید
معاون رئیس‌جمهوری امروز در حاشیه بازدید از محوطه میراث‌جهانی بیستون در استان کرمانشاه گفت: «کرمانشاه محور تاریخ است.» به‌گزارش روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/08       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 8 از 373اولين   قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين