شنبه ، 03 تير 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
بازدید معاون پارلمانی رییس جمهور از جوانرود
    معاون پارلمانی رییس جمهور از محور گردشگری جوانرودبه  آیشه دول بازدید کرد.   به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/13       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
قوری قلعه، بزرگترین غار آبی آسیا مملو از گردشگران نوروزی
    غار قوری قلعه؛ بزرگترین و طولانی ترین غار آبی ایران و آسیا، پذیرای مردم و گردشگران است    قوری قلعه، غاری به طول 12 کیلومتر در دامنه کوه های شاهو، ...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/12       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
اجرای موسیقی کردی در سیاه چادرهای عشایری کرمانشاه
مدیر‌کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان از اجرای موسیقی کردی در سیاه چادرهای عشایری کرمانشاه خبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگ...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/10       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 8 از 378اولين   قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين