يکشنبه ، 31 تير 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
اسکان بیش از 96 هزار میهمان نوروزی در شهرستان روانسر
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان روانسر گفت: در نوروز 97 بیش از 96 هزار مسافر و میهمان نوروزی در این شهرستان اسکان یافته اند. به گزارش روابط عمومی اد...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/12       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
پنجمین جشنواره نوروزی بومی و محلی در سراب گروس صحنه
رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان کرمانشاه از برگزاری پنجمین جشنواره نوروزی بازی های بومی و محلی در سراب گروس صحنه خبرداد.  به گزارش روابط عمومی اد...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/12       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
افزایش 50 درصدی بازدید کنندگان از غارسنگی "خالو حسین"در پاوه
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه گفت: تعداد بازدید کنندگان از غار سنگی خالو حسین کوهکن در شهرستان پاوه در نوروز امسال 50 درصد افزایش پیدا کرده است.&#...(ادامه)
تاریخ: 1397/01/12       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 9 از 446اولين   قبلي   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدي   آخرين