جمعه ، 03 اسفند 1397
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
نماز؛ رمز دست یافتن به آرامش روانی است
نماز؛ رمز دست یافتن به آرامش روانی است
نماز؛ رمز دست یافتن به آرامش روانی است مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: برگزاری نماز به طور مداوم و محافظت بر آن، رمز دست یافتن به آرامش روانی ...(ادامه)
تاریخ: 1397/10/06   گروه: میراث فرهنگی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
آموزش ساخت سازهای سنتی و خراطی در روستای فش  شهرستان کنگاور
آموزش ساخت سازهای سنتی و خراطی در روستای فش شهرستان کنگاور
    سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کنگاور از آموزش ساخت سازهای سنتی و خراطی در روستای فش این شهرستان خبر داد.    به گزارش رواب...(ادامه)
تاریخ: 1397/10/05   گروه: صنایع دستی    توسط: rahman amiri    نظرات: 0
 رونق کسب و کار بانوی کارآفرین پاوه ای با حمایت میراث فرهنگی
رونق کسب و کار بانوی کارآفرین پاوه ای با حمایت میراث فرهنگی
 رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه گفت: کسب و کار بانوی کارآفرین پاوه ای با حمایت میراث فرهنگی این شهرستان و در جهت تحقق شعار سال 97 و حمایت از ک...(ادامه)
تاریخ: 1397/09/28       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 9 از 469اولين   قبلي   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدي   آخرين