شنبه ، 03 تير 1396
بیستون
بیستون
محوطه تاریخی بیستون در شهر بیستون در سی کیلومتری استان کرمانشاه و در پای کوهی معروف به همین نام و در مسیر شهر کرمانشاه به همدان واقع شده‌ است.
تاق بستان
تاق بستان
مجموعه‌ای از سنگ‌نگاره‌ها و سنگ‌نبشته‌های دورهٔ ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه در غرب ایران واقع شده است. اين مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد.
 نودشه
نودشه
نودشه شهری در نقطه صفر مرزی ایران و عراق، در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه و از توابع شهرستان پاوه یا اورامانات است. «نودشه» در میانه کوه‌هایی بلند، دره‌هایی عمیق و تنگ واقع شده و اطرافش را جنگل‌های بلوط، ون و درختان میوه و چشمه‌های زلال فراگرفته‌است. خانه‌هایش پله پله و به سمت کوه‌ها در اوج‌اند.
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بیستون
کاروانسرای شاه عباسی بر سر راه قدیمی کرمانشاه – همدان، در مقابل فرهاد تراش قرار دارد. این کاروانسرا با مساحتی بیش از 6000 متر مربع، به فرم چهار ایوانی ساخته شده است و متعلق به دوره صفوی می باشد.
سراب نیلوفر
سراب نیلوفر
دریاچه کوچکی در حدود 30 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل‌های نیلوفر آبی است
 
توقف
اخبار سرمایه گذاری
طبیعت گردی و روستاگردی اولویت اول گردشگران در سفر به اورامانات است
معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: طبیعت گردی و روستاگردی اولویت اول گردشگران در سفر به اورامانات است. به گزارش روابط عمومی ادار...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/10       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
بازار جوانرود مملو از گردشگران نوروزی است
دبیر ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان کرمانشاه گفت: بازار جوانرود از پربازدیدترین نقاط استان در نوروز 96 است. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگر...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/10       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
حضور پرشمار گردشگران در کنار «پیران»
روستا و آبشار پیران با جاذبه‌های بی‌نظیرش در این ایام تعطیلات نوروز 96، گردشگران و مسافرین نوروزی را مجذوب خود کرده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع ...(ادامه)
تاریخ: 1396/01/10       توسط: rahman amiri    نظرات: 0
صفحه 9 از 378اولين   قبلي   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدي   آخرين