ﺳﻪشنبه 03 اردیبهشت 1398

مصوبه هیئت دولت به صنعت گردشگری شتاب می بخشد

مصوبه هیئت دولت به صنعت گردشگری شتاب می بخشد

مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: مصوبه هیئت دولت در خصوص معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض گمرکی به صنعت گردشگری و توسعه زیرساخت ها شتاب می بخشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، امیدقادری مدیر کل روز شنبه 4 اسفند در گفتگویی اظهار داشت: مصوبه ای که در هیئت دولت مورد تایید قرار گرفت، بی تردید تحولی در صنعت گردشگری کشور ایجاد خواهد کرد.

او افزود: این مصوبه باعث کاهش هزینه و تسهیل در فرآیند واردات تجهیزات گردشگری می شود و حمایت مستقیم از فعالان صنعت گردشگری است.

مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به اینکه بخشی از تجهیزات گردشگری در داخل کشور تولید می شود و برخی دیگر نیز مشابه داخلی ندارند ، اظهار کرد: بر اساس این مصوبه سازندگان هتل ها و تاسیسات گردشگری می توانند با معافیت از پرداخت عوارض گمرکی نسبت به واردات تجهیزاتی که مشابه داخلی ندارند اقدام کنند.

قادری بیان کرد: ماشین آلات و تجهیزات هتلی که جزو جدایی ناپذیر گردشگری هستند با اجرای این مصوبه وارد چرخه این صنعت می شوند.

وی ابراز امیدواری کرد با این مصوبه اتفاقات مثبت و تاثیرگذاری در توسعه صنعت گردشگری کشور صورت گیرد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.