دوشنبه 04 شهریور 1398

جشنواره میوه های بهشتی در ریجاب برگزار می شود

  • 17 مرداد 1398
  • 08:56
  • 1 دیدگاه
  • 69 بازدید
  • Article Rating
جشنواره میوه های بهشتی در ریجاب برگزار می شود

مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه؛
جشنواره میوه های بهشتی در ریجاب برگزار می شود
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره میوه های بهشتی در ریجاب شهرستان دالاهو خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، دکتر امید قادری در جلسه هم اندیشی برگزاری رویداد گردشگری میوه های بهشتی که در اداره کل میراث فرهنگی استان برگزار شد، اظهار داشت: در راستای برگزاری رویدادهای ملی و منطقه ای و پیش رویدادهای روستایی متناسب با رویداد بین المللی کرمانشاه ۲۰۲۰ برنامه هایی برای معرفی هرچه بیشتر استان کرمانشاه در دست اقدام است.
او افزود: با توجه به ظرفیت بالای شهرستان دالاهو و بخش ریجاب به عنوان بخشی از کوریدور گردشگری جنوب استان کرمانشاه برای مطرح شدن و معرفی هرچه بیشتر این مسیر به گردشگران در صدد برگزاری یک رویداد گردشگری در این منطقه هستیم.
دکتر قادری ادامه داد: با توجه به وفور تولید میوه هایی همچون انجیر و زیتون و حتی انار در این منطقه جشنواره تحت عنوان میوه های بهشتی برگزار خواهد شد.
مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه همچنین از افتتاح هتل آبشار ریجاب همزبان با جشنواره خبر داد و گفت: با توجه به جاذبه های طبیعی و تاریخی و فراهم شدن شرایط اسکان امیدواریم آژانس های مسافرتی استان تورهای گردشگری را به این منطقه هدایت کنند.


امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

کاربر ناشناس
کاربر ناشناس پنجشنبه, 17 مرداد,1398 12:58
غلط املایی دارد